Technolog lakování a povrchových úprav

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 53 000 Kč/měsíc40000-53000 CZK/m

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Tvorba pracovních postupů pro oddělení lakovny
  • Optimalizace technologických procesů - lakování a povrchové úpravy
  • Účast na zákaznických auditech ve výrobě
  • Školení zaměstnanců ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Práce ve stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • Důkladné zaškolení na pozici
  • Zajímavý roční bonus
  • Možnost občasné práce formou home office
  • Stravenky
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na volný čas v rámci systému Cafeterie
  • Odborné kurzy hrazené firmou, profesní i jazykové
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Sportovní, kulturní a společenské firemní akce

Informace o náboru

Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, zahraniční strojírenskou společnost, hledáme šikovného kandidáta/ku se zkušenostmi v oblasti mokrého lakování

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • VŠ vzdělání se zaměřením na povrchové úpravy, strojírenské technologie, chemické či jiné příbuzné obory
  • Praxe v oboru - znalost technologie a procesu mokrého lakování velkou výhodou
  • Schopnost základně se domluvit anglicky
  • MS Office uživatelsky
  • Chuť učit se nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců