Najděte si zajímavou práci s námi.

Obchodní manažer (obrábění)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro stabilní a silnou strojírenskou společnost hledáme proaktivního obchodníka s možností práce home office a se zázemím výrobního závodu na Šumpersku.

Vaše náplň práce

  • obchodní aktivity, péče o klienty a budování sítě kontaktů pro zajištění prodeje (lokalita ČR a SR)
  • prodej a poradenství pro výrobky vyráběné a distribuované společností (řezné nástroje, obráběcí komponenty)
  • provádění zkoušek u zákazníků s cílem optimalizovat stávající produkty a zavádět nové
  • plánování služebních cest a návštěv u zákazníků včetně akvizice nových
  • spoluúčast na rozšíření prodejních kanálů

Váš profil

  • 3-4 roky odborné praxe v oboru obrábění (řezné nástroje, technický produkt, ocelové materiály, ...)
  • prokazatelné obchodní zkušenosti v automobilovém průmyslu (klient x dodavatel x služba)
  • výborná znalost angličtiny nebo němčiny slovem i písmem včetně jazyka českého nebo slovenského
  • vzdělání technického směru
  • velmi dobré znalosti MS Office
  • komunikační dovednosti a týmová spolupráce, na druhou stranu i samostatnost a flexibilita
  • schopnost určit problém a navrhnout řešení, technické myšlení

Naše nabídka

  • hlavní pracovní poměr s možností home office
  • služební vůz v plné výbavě i pro soukromé účely, mobil, notebook
  • přátelský kolektiv, otevřené jednání, možnost seberealizace
  • příspěvek na sportovně-kulturní aktivity včetně vzdělávání
  • 13.mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na stravování
  • odměna za pracovní a životní jubilea a další benefity
Těšíme se na Vaše reakce!

Místo práce

Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Markéta Burešová
Sokolská 22 Olomouc 77900
Mobil: +420724501667
Email: [email protected]
ID: 3911764  Datum zveřejnění: 13.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.