Najděte si zajímavou práci s námi.

Technický pracovník skladu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stabilní obchodní společnost s mezinárodním přesahem a dlouholetou tradicí uvítá mezi sebe nového kolegu.

Vaše náplň práce

Máte praxi ve vedení skladu? Zvládáte si zorganizovat své úkoly, a přitom řešit běžnou operativu spojenou s provozem firmy? Máte zájem se profesně rozvíjet a zvyšovat svou kvalifikaci? Chcete práci, kde se nebudete nudit? Pak hledáme právě Vás - dejte nám o sobě vědět!
  • naskladnění, vyskladňování, příjem a evidence materiálu/zboží na sklad a jeho kontrola
  • manipulace s materiálem/zbožím, výstupní kontrola
  • balení a příprava materiálu/zboží k expedici (vychystávání)
  • vedení skladové evidence a administrativy
  • aktualizace údajů o zásobách, inventury
  • odpovědnost za pořádek a správné umístění materiálu/zboží ve skladu
  • nakládka a vykládka materiálu/zboží
  • proclívání
  • plnění operativních úkolů spojených s vedením a provozem skladu
  • vedení a dohlížení na PO/BOZP
  • služebními cesty v rámci Moravy a Čech

Váš profil

  • SŠ vzdělání nebo učební obor s maturitou
  • potřebujeme člověka s praxí na obdobné pozici
  • dáme prostor vašemu technickému myšlení a smyslu pro pořádek
  • očekáváme fyzickou a manuální zdatnost
  • oceníme pečlivost, zodpovědnost, schopnost se rozhodovat a samostatný přístup
  • potřebujete být komunikativní, a odolný vůči stresu
  • výhodu mají držitelé průkazu VZV
  • požadujeme znalost programů MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • znalost skladového hospodářství programu POHODA výhodou
  • výhodou jazyk anglický a zbrojní průkaz sk. B, D
  • řidičský průkaz sk. B

Naše nabídka

  • finanční podpora osobního růstu a zvyšování kvalifikace
  • možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • stabilní rodinná firma s férovým přístupem k zaměstnancům
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • dobré finanční ohodnocení - nárůst po zapracování, bonus dle výsledků
  • nástup možný ihned
  • kanceláře v centru Ostravy
Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání Vašeho životopisu mailovou formou. Děkujeme a těšíme se.

Místo práce

Ostrava-město, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Markéta Burešová
Sokolská 22 Olomouc 77900
Mobil: +420724501667
Email: [email protected]
ID: 3920227  Datum zveřejnění: 4.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.