Najděte si zajímavou práci s námi.

Hlavní účetní - bez znalosti cizího jazyka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Naším klientem je česká tradiční společnost působící v segmentu potravinářství. Aktuálně hledáme zkušeného kandidáta/tku, který má zkušenosti s vedením kompletního účetnictví. Hledáte-li stabilitu, tradici, potom nám o sobě dejte vědět.

Vaše náplň práce

  • kompletní vedení podvojného účetnictví
  • příprava účetních a statistických výkazů
  • zpracování účetních závěrek a daňových přiznání
  • aplikace účetních a daňových předpisů
  • účtování různých typů položek (bankovní výpisy, úvěry, interní doklady, faktury, odpisy apod.)
  • vedení menšího kolektivu účetních
  • spolupráce s auditorskými, daňovými a ostatními institucemi

Váš profil

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • prokazatelnou praxi min. 5 let s vedením kompletního účetnictví
  • velmi dobrá znalost účetní a daňové problematiky
  • MS Office
  • samostatnost, přesnost, zodpovědnost

Naše nabídka

  • zajímavou a stabilní práci v české rostoucí výrobní společnosti
  • odborné vzdělávání ke zvýšení kvalifikace
  • závodní stravování, sleva na firemní výrobky, odměny za pracovní a životní jubilea

Místo práce

Moravskoslezský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Martina Radkovičová
Sokolská 22 Olomouc 779 00
Mobil: +420603488829
Email: [email protected]