Najděte si zajímavou práci s námi.

IT business analytik

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Naším klientem je úspěšná a stále rostoucí česká výrobní společnost se sídlem v Ostravě.

Vaše náplň práce

Hledáme komunikačně zdatného kandidáta, který je však zároveň dobrý analytik, systematik a rozumí procesům v IT, zejména pak těm, které se týkají firemních procesů, ERP systémů apod.

Vaším úkolem bude zejména:
  • úpravy ve stávajících procesech, návrhy na změny nebo zlepšení stávajících apliakačních řešení
  • jednání s dodavateli IT řešení, komunikace s nimi
  • koordinace vývoje a testování nejvhodnějšího řešení
  • kooperace s aplikačními specialisty
  • spoluúčast na projektu na implementaci nového ERP systému společnosti

Váš profil

  • zkušenosti na obdobné pozici, realizace projektů v IT
  • zkušenosti s řízením implementace aplikací, schopnost vytvořit pracovní postupy k aplikacím
  • znalost SQL
  • výborné jak analytické, tak komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat s dodavateli, stát si za svým řešením
  • akční člověk s tahem na branku

Naše nabídka

  • široká škála benefitů - mj. 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, Cafeterie
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • motivující práce, kde vidíte denně výsledky, spolupráce se sehraným IT týmem
  • budete součástí špičkové a stále rostoucí společnosti

Místo práce

Moravskoslezský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Martina Radkovičová
Blažejské nám. 9 Olomouc 779 00
Mobil: +420603488829
Email: [email protected]