Najděte si zajímavou práci s námi.

Vedoucí technolog

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho významného klienta, českou strojírenskou společnost, která se zabývá vývojem a výrobou kogeneračních jednotek s plynovými spalovacími motory hledáme posilu na pozici Programátor - technolog.

Vaše náplň práce

  • vedení, řízení a rozvoj týmu technologů
  • řízení a organizování veškerých činností spojených s odd. technologie v souladu s platnou legislativou
  • spolupráce na vytváření plánu údržby strojů a nástrojů
  • zavádění nových výrobních produktů a technologií
  • zodpovědnost za normování výroby
  • zodpovědnost za kalkulace a návrh výrobních procesů nových výrobních produktů

Váš profil

  • SŠ / VŠ technického směru
  • aktivní znalost AJ / NJ výhoda
  • detailní znalost výrobních technologií výhodou včetně zvláštních procesů zpracování dílců
  • zkušenost s vedením kolektivu spolupracovníků teamleader s autoritou
  • aktivní znalost CNC obrábění a programování
  • samostatnost a kreativitu
  • pozitivní a aktivní přístup k řešení úkolů
  • ochota učit se novým věcem a dále se sebevzdělávat
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost při práci, aktivita, pečlivost

Naše nabídka

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • možnost profesního růstu
  • příspěvky na vzdělávání
  • příspěvky na stravování
  • další firemní benefity..

Místo práce

Okres Jablonec nad Nisou

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Pavla Andrlová
Ovocný trh 573/12 Praha 110 00
Mobil: +420 730 179 016
Email: [email protected]
ID: 3938649  Datum zveřejnění: 16.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.