Najděte si zajímavou práci s námi.

Operátor výroby v tiskárně - Český Těšín - až 24.000Kč!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chcete získat praxi nebo uplatnit dosavadní zkušenosti? Pojďte pracovat k nám do tiskárny!

Vaše náplň práce

  • Práce s papírem, knížkami a dalším papírenským materiálem
  • Ruční práce - skládání krabic, lepení etiket, balení knih do krabic
  • Obsluha jednoduchých strojů
  • Manipulace s materiálem

Váš profil

  • Pracovitost, spolehlivost
  • Ochotu pracovat na 12směnný provoz
  • Dochvilnost, manuální zručnost

Naše nabídka

  • Stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP (žádná dohoda)
  • Základní mzda 90-110 Kč/hod. dle pozice
  • Docházkový bonus 1 500 Kč
  • Výrobní bonusy až 3 000 Kč
  • Práce vhodná pro muže i ženy
  • Pravidelné firemní akce
  • Práce na 12hodinové směny (pravidelné střídání RANNÍ / NOČNÍ / VOLNO / VOLNO)
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Možnost prohlédnout si výrobu ještě před nástupem

Místo práce

Český Těšín, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Daniela Skovajsová
Heřmanická 1648/5 Ostrava 71000
Mobil: +420725589767
Email: [email protected]
ID: 3943728  Datum zveřejnění: 28.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.