Najděte si zajímavou práci s námi.

Vedoucí prodeje se znalostí NJ, stavebnictví (Praha)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jedinečná pracovní příležitost ve společnosti působící v oboru montovaných staveb, která vyrábí a realizuje rodinné domy, výrobní a průmyslové stavby, ale i zemědělské budovy. Vše na bázi dřeva formou dílčích dodávek nebo kompletních staveb na klíč.

Vaše náplň práce

Práce u nás vás bude bavit, když:

Víte o čem je obchod a baví vás pracovat s emocemi?

Dokážete se nadchnout pro kvalitní a tradiční produkt?

Chcete se podílet na vytváření a budování domovů?

Máte dost elánu a odhodlání prosadit se v náročné konkurenci?

Zákazník je pro Vás na prvním místě?

Dokážete motivovat a vést obchodní tým?

Náplň práce:
  • vedení prodejního týmu + prodejní sítě po celé ČR
  • realizace komunikace s klienty
  • kompletní vedení obchodních případů
  • monitorování konkurence, tvorba obchodní a marketingové strategie, spolupráce s výrobou
  • pravidelný reporting a komunikace se zahraniční centrálou

Váš profil

  • vzdělání a praxe v oboru stavebnictví
  • technické myšlení a praxe v obchodě podmínkou
  • zkušenost s vedením týmu či distribuční sítě
  • velkou výhodou je zkušenost z oboru dřevostaveb
  • NJ - aktivní znalost (komunikace s centrálou)
  • profesionální a reprezentativní vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti
  • přirozená autorita
  • ochota cestovat, časová flexibilita, proaktivita
  • ŘP sk. B

Naše nabídka

  • práce na plný úvazek v perspektivní a stabilní firmě s dlouhou tradicí
  • zajímavé finanční ohodnocení - fixní mzda + bonusy
  • služební automobil, zaměstnanecké benefity, mobilní telefon, notebook
  • příjemná pracovní atmosféra v přátelském týmu
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • místo pracoviště - Praha 10

Místo práce

Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Lenka Majorová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120
Email: [email protected]