Najděte si zajímavou práci s námi.

Sales manager – feroslitiny (nákup, trading), Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Příležitost ve stabilní obchodní společnost působící na tuzemském a zahraničním trhu více než 70 let. Přidanými hodnotami společnosti jsou dlouhodobá tradice a obchodní know-how, které umožňují nadstandardní plnění individuálních požadavků zákazníků v oblasti obchodování komoditami. Sales manager se věnuje především rozvoji zákaznického portfolia v oblasti slévárenství a ocelárenství.

Vaše náplň práce

akvizice nových zákazníků a udržování vztahů se stávajícími klienty v ČR i zahraničí (především EU)
kompletní vedení obchodních případů zodpovědnost za zpracování nabídek včetně cenové kalkulace účast a reprezentace na veletrzích spolupráce na tvorbě ročního plánu a dlouhodobého strategického plánu pravidelný reporting

Váš profil

technické zaměření vzdělání v oborech metalurgie, materiálové inženýrství či strojírenství velkou výhodou znalost feroslitin a surovin pro výrobu oceli praxe v nákupu, prodeji či tradingu feroslitin, rud a koncentrátů znalost segmentu slévárenství, ocelářství schopnost aktivně vést obchodní jednání v angličtině + znalost dalšího jazyka vítána schopnost samostatné i týmové práce flexibilita a "tah na branku"
znalost MS Office znalost základních principů komoditního zajištění
ŘP sk. B

Naše nabídka

práce na plný úvazek v perspektivní a stabilní firmě s dlouhou tradicí možnost rozvíjet svůj kariérní a osobní růst možnost zodpovídat za výsledky své práce zázemí renomované, stabilní a silné společnosti zajímavé finanční ohodnocení - fixní plat + bonusy možnost spolupráce v profesionálním týmu, ale i samostatnou zodpovědnou práci široká škála benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, pojištění, fitness v budově,…)
cestování a možnost komunikovat se špičkami na trhu lokalita pracoviště - centrum Prahy, služební cesty v ČR a EU

Místo práce

Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Lenka Majorová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120
Email: [email protected]
ID: 3971168  Datum zveřejnění: 21.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc