Najděte si zajímavou práci s námi.

Mistr/předák

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Úspěšná výrobní gumárenská společnost obsazuje pozici Předák/Mistr nánosovací linky.

Dáme Vám velkou důvěru a také zodpovědnost, kterou jsme připraveni odpovídajícím způsobem ohodnotit. Vsaďte na budoucnost s námi.

Vaše náplň práce

Vašim úkolem bude:
  • Nastavení a zodpovědnost za výrobní proces linky dle specifikace jednotlivých produktů
  • Spolupráce v malém pracovním týmu a jeho vedení
  • Budete zodpovídat za kvalitu odvedené práce
  • Komunikace s dalšími výrobními odděleními v naší společnosti a spolupráce s nimi
  • Práce v dvousměnném 8-mi hodinovém provozu od pondělí do pátku ( ranní/odpolední )

Váš profil

Tyto znalosti a praxi budete potřebovat:
  • Znalost technologie nánosování a práce na 4-válcovém kalandru nutná
  • Zkušenost v práci s týmem výhodou
  • Schopnost předávat a vyhodnocovat informace
  • Dobrá fyzická kondice
  • Znalost anglického jazyka není podmínkou, ale může se Vám u nás hodit
  • Základní znalost práce s PC

Naše nabídka

Rádi Vám nabídneme:
  • Odpovídající plat dle Vašich zkušeností ve výši 35.000 - 40.000Kč/měsíc
  • Bonusy, příplatky, 13. plat, věrnostní bonusy, stravenky, 5 týdnů dovolené
  • Bonus při doporučení nového kolegy
  • Férové jednání, důkladné zaškolení a podporu celého našeho týmu
  • Veřejnou dopravní dostupnost
  • Nástup možný IHNED

Místo práce

Zlínský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová

Kvítková 4703 Zlín 76001

Mobil: +420737288250