Najděte si zajímavou práci s námi.

Skladník - řidič VZV

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, společnost Marauder s.r.o., která se zabývá pronájmem skladovacích prostor, hledáme vhodného uchazeče.

Vaše náplň práce

  • nakládka, vykládka kamionů - denní práce s vysokozdvižným vozíkem
  • příprava zboží dle objednávkových listů
  • optimální využití skladových prostor - přeskladňování materiálu
  • spolupráce při provádění inventur

Váš profil

  • zkušenost s řízením manipulační techniky - podmínkou
  • platný průkaz na vysokozdvižný vozík
  • odborné vyučení bez maturity
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • trestní bezúhonnost

Naše nabídka

  • stravenky ve výši 125Kč
  • zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv
  • po zapracování 5 týdnů dovolené a smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na životní nebo důchodové pojištění 700,- Kč/měsíc
  • práce 4 dny v týdnu, pouze denní (11h/směna)
  • HM 27 - 29000,- Kč

Místo práce

Plzeň - město

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Gabriela Fialová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420724902405
Email: [email protected]