Najděte si zajímavou práci s námi.

Elektrikář - elektromontážní stavby

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte uplatnění v menší, ale úspěšné společnosti? vyhovuje Vám samostatná, zodpovědná práce? Pokud máte zároveň zkušenosti s montážními elektro pracemi, potom jste náš člověk a rádi Vám k nabídce prozradíme víc.

Vaše náplň práce

  • servisní a údržbářské práce na elektrozařízeních + odstraňování závad při poruše zařízení
  • elektroinstalace
  • práce na 1 směnu, v terénu
  • lokalita práce: Olomouc a okolí

Váš profil

  • elektro vzdělání
  • minimálně 5 let praxe na obdobné pozici
  • vyhl. 50/1978 Sb, §7
  • samostatnost, flexibilta, zodpovědnost
  • znalost čtení výkresové dokumentace

Naše nabídka

  • práce ve stabilním týmu v menší společnosti
  • pestrá škála firemních benefitů - stravenky, 13. plat, prémie, školení, firemní akce
  • služební auto - po dohodě i k soukromým účelům
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo práce

Okres Olomouc

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Martina Radkovičová
Blažejské nám. 9 Olomouc 779 00
Mobil: +420603488829
Email: [email protected]