Najděte si zajímavou práci s námi.

Technik kvality

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro stabilní a významnou českou výrobní společnost zabývající se zpracováním plastů, hledáme vhodného kandidáta /tku.

Vaše náplň práce

  • kontrola způsobu provádění všech druhů stanovených kontrol
  • aktivní komunikace se zákazníky (převážně v anglickém jazyce)
  • vedení záznamů o jakosti, kontrolách a činnostech souvisejících s dodržováním předepsaných požadavků na jakost výrobků a procesů
  • provádění interních výrobkových a procesních auditů dle plánu auditů
  • návrhy zavedení nových kontrolních metod
  • zodpovědnost za stanovení operativních a ostatních opatření týkajících se jakosti a kontroly produktů
  • zpracování potřebné interní dokumentace

Váš profil

  • praxi na obdobné pozici technik kvality ve výrobní společnosti podmínkou
  • komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • znalost norem ISO 9001, IATF 16949 podmínkou
  • znalost výkresové dokumentace
  • uživatelská znalost práce na PC

Naše nabídka

  • stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející české firmě - individuální přístup
  • mimořádné roční prémie
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy, odborné kurzy
  • možnost kariérního i profesního růstu
  • individuální nástupní mzda dle zkušeností
Nástup: ihned (dohodou)

Místo práce

Okres Klatovy

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Gabriela Fialová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420724902405
Email: [email protected]