Najděte si zajímavou práci s námi.

Montér ve strojírenském provozu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stabilní strojírenská společnost, ve které se investuje do nových technologií a každý zaměstnanec v ní má své místo, obsazuje pozici vhodnou pro ženy i muže.

Vaše náplň práce

Budete spolupracovat na montáži strojních částí v týmu kolegů/kolegyň.

Práce probíhá ve dvousměnném provozu.

Váš profil

Hledáme šikovného muže či ženu, který pracuje pečlivě a je ochoten spolupracovat.

Konkrétní vzdělání není podmínkou, nicméně pokud máte zkušenost ze strojní výroby, bude Vám tato zkušenost k užitku.

Naše nabídka

Nabízíme stabilní práci a odpovídající mzdu v rozmezí cca 120-150Kč/hodinu HM.

Nového kolegu/kolegyni podrobně seznámíme s provozem a vše potřebné ukážeme a naučíme.

Pracovní místo je dostupné hromadnou dopravou, kousek od haly je zastávka autobusu. Nebo je možné parkovat na společném parkovišti.

Pracovní poměr je na dobu neurčitou. Součástí nabídky je příspěvek na stravování, možnost v případě zájmu přesčasů.

Nástup možný IHNED.

Místo práce

Okres Uherské Hradiště

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Petra Trunkátová
Kvítková 4703 Zlín 76001
Mobil: +420737288250
Email: [email protected]