Najděte si zajímavou práci s námi.

Procesní inženýr

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Našim klientem je velmi stabilní, menší zahraniční společnost, výrobce a dodavatel jedinečného produktu do segmentu automotive

Vaše náplň práce

  • neustálé zlepšování výrobního procesu a pracovního prostředí
  • vedení výrobních projektů (nové technologie, přestavby výr. linek apod.)
  • implementace nových projektů / produktů do sériové výroby
  • příprava podkladů pro výrobní směrnice a pokyny
  • podpora oddělení vývoje ve vývojových fázích projektů produkt

Váš profil

  • vzdělání technického zaměření
  • praxe v oblasti automotive min. 2 roky výhodou
  • AJ slovem i písmen (úroveň B2 a vyšší)
  • zkušenosti s Lean Six Sigma, 5S, Kaizen, Gemba, DOE, SMED apod.
  • práce s PC - Excel, Word, PowerPoint
  • orientace v ISO 9001, IATF 16 949

Naše nabídka

  • zvýšení mzdy po zapracování
  • pravidelné roční zvyšování mzdy
  • náborový bonus 10.000 Kč
  • dovolenou nad rámec zákoníku práce
  • 3 dny sickdays
  • 1000 Kč měsíčně navíc k platu za půl roce za docházku
  • 2 x ročně zdravotní balíček (hodnota cca 1500 Kč)
  • firemní mobil + notebook - možnost Home office (ne v zaškolování)
  • možnost čerpat telefonní paušál pro rodinné příslušníky
  • dotované obědy - zaměstnanec platí pouze 30 Kč za oběd
  • předvánoční balíček (v hodnotě cca 1000Kč)
  • pružná pracovní doba (fixní část 9-15 hod)
  • kurz AJ v pracovní době - individuál - zdarma

Místo práce

Okres Vyškov

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: [email protected]