Najděte si zajímavou práci s námi.

Specialista zákaznické kvality

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost zabývající se výrobou propojovacích signálních a datových kabelových konektorů zejména pro průmyslové linky, hledáme posilu do týmu oddělení kvality - Specialistu zákaznické kvality.

Vaše náplň práce

  • odpovědnost za správu a řízení zákaznických reklamací
  • zpracování reklamací v souladu s metodikou 8D
  • provádění analýz a reportů
  • koncepční řízení nápravných opatření v souladu se standardy kvality
  • řešení reklamačních řízení v úzké spolupráci s výrobou, technologií, zákaznickým servisem a logistikou
  • uplatňovaní kvalitativních standardů a metod (FMEA, SPC)
  • rozvoj kvalitativních postupů a procesů

Váš profil

  • střední vzdělání s maturitou technického směru
  • zkušenosti s řízením kvality výrobků a výrobních postupů
  • znalost norem jakosti (ISO 9001, VDA apod.)
  • koncepční dovednosti systémového řízení
  • zkušenosti s analýzami (Pareto, Ishikawa, 5x Proč, 8D)
  • komunikativní znalost německého / anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • znalost a dovednost práce v SAP 6.0 QM výhodou
  • komunikativní znalost druhého cizího jazyka výhodou
  • přesnost, důslednost a smysl pro detail

Naše nabídka

  • trvalý hlavní pracovní poměr v zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • práci v příjemném kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení dle kvalifikace
  • bonus za docházku
  • možnost profesního růstu a dalšího firemního vzdělávání
  • věrnostní odměny - jubilea firemního stáří, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, stravenky

Místo práce

Ústecký kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Kateřina Šrotýřová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 110 00
Mobil: +420731661211
Email: [email protected]
ID: 4011749  Datum zveřejnění: 14.12.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.