Najděte si zajímavou práci s námi.

Projektový manažer - realizace

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho významného klienta, lídra na trhu v oblasti interiérových dveří a zárubní, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektový manažer - realizace.

Vaše náplň práce

  • plnění obchodních cílů ve specifickém prodejním kanálu developerských projektů
  • navrhuje prověření pojistitelnosti zákazníka
  • sleduje spokojenost vybraných zákazníků
  • přijímá poptávky a podklady k cenovým nabídkám, předá rozpočtáři případně v nepřítomnosti zpracovává cenové nabídky, konzultuje cenové nabídky s nadřízeným, nabídky eviduje, vyhodnocuje a archivuje
  • řídí projekty od fáze realizace zaměření, montáže, klientských změn až po fázi finálního předání projektu
  • zajišťuje podklady k fakturaci, vč. souhlasu odběratele, předává podklady finančnímu úseku o sjednaných pozastávkách
  • organizuje výběrová řízení na případné subdodávky do projektů, aktivně komunikuje s dodavateli komponentů, které nejsou součástí výrobního programu společnosti, sjednává obchodní podmínky s jednotlivými subdodavateli a koordinuje následné subdodávky včetně koordinace montážních prací na stavbě
  • zastupuje společnost na kontrolních dnech
  • kontroluje a koordinuje veškeré finančních toky související s projektem - platby záloh, zajištění fakturace na základě předání díla, uvolnění sjednaných pozastávek apod.

Váš profil

  • středoškolské vzdělání technického směru, případně ekonomického
  • zkušenosti z oblasti stavebnictví nebo zkušenosti s řízením průběhu investičních a developerských projektů, alespoň orientační znalost stavebních předpisů a zákonů, minimálně základní orientaci v procesech územních a stavebních řízení
  • znalost jednoho světového jazyka
  • uživatelská znalost MS Windows, Word, Excel, Outlouk, Internet
  • organizační a řídící schopnosti
  • ŘP skupiny B
  • Praxi v oboru alespoň 3 roky

Naše nabídka

  • zajímavou a dynamickou práci ve stabilní české společnosti, která se nebojí investovat do výroby.
  • výborné platové podmínky, auto, mobil, notebook
  • vzdělávací kurzy a školení, firemní akce atd.

Místo práce

Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Kateřina Šrotýřová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 110 00
Mobil: +420731661211
Email: [email protected]
ID: 4017213  Datum zveřejnění: 7.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.