Najděte si zajímavou práci s námi.

Strategický nákupce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prosperující strojírenská společnost obsazuje nově pozici do strategického nákupu. Pokud máte zkušenosti s nákupem, požadované znalosti, ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni a nabídka Vás zajímá více, neváhejte s reakcí.

Vaše náplň práce

  • strategický nákup materiálu pro strojírenskou výrobu
  • vytváření obchodních vztahů s našimi zákazníky a dodavateli za účelem hladké komunikace a těch nejlepších možných nabídek pro nás
  • práce s technickými parametry výrobků
  • spolupráce s kolegou - operativním nákupcem
  • spolupráce s dalšími odděleními firmy

Váš profil

  • více než na Vašem vzdělání nám záleží na Vaší praxi z pozice nákupce
  • zajímají nás Vaše zkušenosti se zahraničním nákupem
  • důležitá pro tuto práci je znalost anglického jazyka a schopnost použít jej v pracovní praxi
  • oborově bude přínosem orientace ve strojírenství, ideálně hutním materiálu
  • je třeba mít schopnost systémové práce

Naše nabídka

  • nabízíme práci, která má svoji budoucnost, práci na plný úvazek ve stabilní společnosti se zahraniční účastí
  • mzda odpovídající pozici u nás - cca od 30ti tis. výše HM/měs.
  • možnost dělat si práci kreativně tak, aby byl splněn náš společný cíl
  • přátelské nastavení pracovního kolektivu
  • podpora Vašeho rozvoje a vzdělávání

Místo práce

Okres Uherské Hradiště

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová - HR konzultantka
ID: 4019361  Datum zveřejnění: 12.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.