Najděte si zajímavou práci s námi.

Obchodní manager Slovensko – reklamní předměty

Stabilní a úspěšná společnost se sídlem v Česku právě hledá šikovného obchodníka pro podporu svých prodejních aktivit na Slovensku. Důležitá je pro nás předchozí praxe v oboru prodeje reklamních předmětů apod.
Zkušeností si ceníme a dokážeme nabídnout velmi dobré platové ohodnocení včetně různých firemních benefitů. Angličtinu potřebovat nebudete, nejdůležitější je obchodní duch, proaktivita a drive!

Popis pozice:
• péče o svěřený region a klienty a akvizice nových klientů
• navazování, budování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
• prezentace společnosti a vypracování cenových nabídek
• účast na obchodních jednáních
• mapování trhu a pravidelný reporting
• porady v ČR cca 1x měsíčně

Požadavky na pozici:
• SŠ/ VŠ vzdělání
• min. 3 roky praxe na obchodní pozici v oboru reklamních a dárkových předmětů, případně uvítáme i dlouholeté zkušenosti s katalogovým rychloobrátkovým prodejem
• obchodní talent, komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování
• tah na branku a orientace na cíl, soutěživost, samostatnost
• MS Office
• řidičský průkaz sk. B
• flexibilita

Benefity:
• 5 týdnů dovolené
• firemní akce
• flexibilní pracovní doba
• sleva na firemní výrobky
• stravenky/příspěvek na stravování
• vzdělávací kurzy, školení
• home office

Pokud máte o pozici zájem, pošlete prosím svůj životopis a připojte alespoň krátký motivační dopis. Budu se těšit na Vaše odpovědi!

Místo práce: Bratislavský kraj (Práce vyžaduje cestování)

ID: 4021966  Datum zveřejnění: 18.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/měsíc