Najděte si zajímavou práci s námi.

Obchodní manažer s AJ - front office

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Moderní výrobní společnost obsazuje nově vytvořenou pozici Obchodníka. Pokud sršíte nezkrotným elánem, potřebou tvořit, propojovat, dívat se na svět kolem sebe kreativněji, barevněji, hledat nové možnosti a milujete komunikaci s lidmi, dejte o sobě vědět. Nejsme sériovou výrobou ani rychloobrátkou. S klienty z celého světa budujeme dlouhodobé vztahy, které společnými silami rozvíjíme.

Vaše náplň práce

Hledáme obchodníka tělem i duší

Očekáváme aktivní přístup k obchodním záležitostem a rozvíjení potenciálu tam, kde jej budete vnímat jako ten správný

Pracujeme s moderními technologiemi a zakládáme si na kvalitě provedené práce

Rádi bychom rozšířili řady našich spokojených klientů, především v zahraničí - Evropa, severské země, Francie, Německo a jiné

Váš profil

Aktivní obchodník s tahem na branku v trpělivém podtextu budování kvalitních obchodních vztahů a spolu-práce

Anglický jazyk na profesionální úrovni - C1

Vnímavý způsob komunikace

Technické vzdělání/zaměření výhodou

Přesah do vnímání věcí jinak, kreativněji, nově, vizionářské projekty

Cca 80% času práce od stolu a 20% cestování

ŘP sk. B

Naše nabídka

Jsme firmou, která má co svým lidem nabídnout. Naším heslem je poctivá práce a ta je vždy po zásluze odměněna.

Nabízíme odpovídající mzdu v rozsahu cca 50.000 - 100.000Kč HM/měs., bonus z prodeje, půlroční a roční odměny, věrnostní bonus.

Auto jako benefit, ntb., telefon

Tvoříme tým, jsme tým, podporujeme se.

Příspěvek na stravování, pitný režim na pracovišti, příspěvek na penzijní pojištění.

25 dnů dovolené.

Účast na zajímavých akcích, nových projektech.

Místo práce

Zlín

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová - HR konzultantka
ID: 4029236  Datum zveřejnění: 4.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.