Najděte si zajímavou práci s námi.

Dělník v gumárenském provozu - Kalandrista

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stabilní výrobní společnost s férovým přístupem ke svým zaměstnancům, nabízí možnost pracovního poměru ve svém výrobním gumárenském provozu.

Vaše náplň práce

  • Obsluha dvouválcového kalandru a strojů s tím souvisejících
  • Komunikace v rámci technického oddělení a spolupráce v malém týmu
  • Zodpovědnost za kvalitu odvedené práce

Váš profil

  • Zkušenost s prací na kalandru podmínkou
  • Pracovitost a spolehlivost
  • Dobrý zdravotní stav

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní výrobní společnosti, práce na hlavní pracovní poměr
  • Slušná mzda v rozmezí 25.000 - 30.000Kč HM a pravidelné měsíční odměny dle odvedené práce
  • 13tý plat
  • Nyní při rozjedu projektu práce na ranní směny od pondělí do pátku, po cca roce dvousměnný provoz ( PO/PÁ )
  • Možnost seberealizace, podporujeme růst v rámci společnosti.
  • 5 týdnů dovolené a příspěvek a stravování

Místo práce

Okres Zlín

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová

Mobil: +420737288250

Email: [email protected]
ID: 4030602  Datum zveřejnění: 8.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.