Najděte si zajímavou práci s námi.

Šéfkuchař

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro výrobní společnost hledáme zkušeného kuchaře - šéfa, který přijme výzvu a popere se nejen s vařením a recepty, ale dokáže ukočírovat i své kolegy a přitom si zachová nadšení z práce. Ukažte se, co umíte, projevte svou vášeň k jídlu a hlavně o sobě dejte vědět!

Vaše náplň práce

  • zajištění plynulého chodu provozu při přípravě a vaření jídel
  • rozdělování práce mezi další členy kuchyně (přípravna, vážení, úklid, kvalita)
  • dodržování zásad BOZP, PO, hygienických a dalších legislativních norem platných v potravinářském provozu

Váš profil

  • vzdělání v oboru kuchař
  • nutná praxe na podobné pozici v restauraci, školní či závodní jídelně, v hotelu, ...
  • vítané jsou zkušenosti s vedením týmu a organizací práce celého kolektivu
  • pracovitost, vstřícnost, spolehlivost, kreativita
  • platný zdravotní potravinářský průkaz

Naše nabídka

  • hlavní pracovní poměr u spolehlivého a finančně stabilního zaměstnavatele
  • vlastní nápady a náměty pro zdokonalení jídel i provozu nezůstanou jen na papíře
  • sehraný tým, který rád vaří
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup dle domluvy
  • pracovní doba pondělí až pátek (ranní)
  • místo práce - okres Olomouc

Místo práce

Olomouc, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Markéta Burešová

Blažejské nám. 9 Olomouc 77900

Mobil: +420724501667

Email: [email protected]
ID: 4036050  Datum zveřejnění: 19.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.