Produktový specialista - lasery pro průmyslové značení

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Technická podpora zákazníků, obchodních zástupců a servisních techniků.
  • Řízení vybraných projektů, úzká spolupráce s obchodním a technickým týmem
  • Prezentace strojů zákazníkovi, účast na technických jednáních se zákazníky
  • Instalace nových zařízení.
  • Tvorba vzorků (testování technologií)
  • Diagnostika a řešení závad ve spolupráci se servisním oddělením a technickou podporou dodavatele.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Nejmodernější technologie v oblasti průmyslového značení.
  • Práci na zajímavých a různorodých projektech.
  • Motivační ohodnocení ovlivnitelné Vašim výkonem.
  • Možnost odborného růstu.
  • Firemní kulturu založenou na neformálních vztazích a týmové spolupráci
  • Služební automobil i k soukromému použití, notebook, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, 4 dny sick days, odměny při pracovních jubileích a další výhody
  • Nástup ihned, nebo dle dohody.

Informace o náboru

Lenka Majorová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Průmyslová výroba

Pracujte pro stabilní menší technologickou společnost a věnujte se laserům pro průmyslové značení. Budete pracovat s nejmodernějšími technologiemi v oblasti průmyslového značení a pracovat na různorodých projektech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl splňovat:
  • VŠ / SŠ vzdělání technického směru, nejlépe elektrotechnik.
  • Práce s programy MS Office.
  • Vyhláška 50, min. §6
  • Angličtina středně pokročilá (čtení technické dokumentace, komunikace s technickou podporou dodavatele).
  • Ochota k nepravidelným výjezdům (řidičský průkaz sk. B).
Co bude Vaší výhodou (není to podmínka, rádi vás doučíme):
  • Předešlé zkušenosti s laserovými systémy, případně se stroji pro průmyslové značení.
  • Zkušenosti s řízením projektů, podílení se na návrhu technických řešení
  • Schopnost pracovat s grafickými programy typu Corel DRAW, případně s 3D programy.
  • Základní povědomí o průmyslové komunikaci RS 232, TCP/IP, PROFINET.
  • Zkušenosti s programováním PLC.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4036271  Datum zveřejnění: 19.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.