Najděte si zajímavou práci s námi.

Finanční manažer

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stabilní a úspěšná společnost rozšiřuje finanční oddělení, a hledá samostatného a zkušeného kandidáta/ku, který/á ovládá všechny nástroje platebního styku .

Vaše náplň práce

  • Úzká spolupráce s týmem účetních/controllerů
  • Vedeni menšího tymu
  • Komunikovat s kolegy napříč společnosti
  • Příprava finančních výkazů, analýzy a reporty pro finančního ředitele
  • Řídit platební styk s bankami, aktivně ovládat všechny nástroje platebního styku
  • Komunikace s auditory / právníky, účetní, banky, platebními systémy
  • Poskytovat pravidelný měsíční reporting

Váš profil

  • Ukončené VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Praktická zkušenost s bankovní dokumentací - výhodou
  • Znalost účetnictví a finančních výkazů
  • Velmi dobrá znalost MS Excel
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Analytické, komunikační a vyjednávací dovednosti

Naše nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Flexibilní pracovní doba
  • Sleva na firemní výrobky
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Home office

Místo práce

Jihomoravský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Nadia Šimková
J.Babáka 2733/11 (budová H) Brno 61200
Mobil: +420734179130
Email: [email protected]
ID: 4047615  Datum zveřejnění: 16.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.