Najděte si zajímavou práci s námi.

Mzdová účetní

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nadnárodní prestižní výrobní společnost ve Žďáru nad Sázavou rozšiřuje finanční odděleni a do svého tymu přijme zkušeného kandidáta na pozici mzdová/ý účetní.

Vaše náplň práce

  • Kompletní zpracování mzdové a personální agendy pro cca 300 zaměstnanců
  • Měsíční závěrky mezd a kontroly výstupů
  • Komunikace s úřady (FÚ, ČSSZ, ZP, ÚP, atd.)
  • Roční vyúčtování zálohové a srážkové daně, ELDP, mzdové listy

Váš profil

  • SŠ/VŠ vzdělaní, ekonomického směru
  • Pracovní zkušenost - nejméně 3 roky
  • Samostatnost, přesnost, spolehlivost, pečlivost
  • Komunikativní znalost anglického jazyka - výhodou
  • Uživatelská dovednost MS office
  • znalost mzdové legislativy ČR
  • Nástup ideálně ihned nebo dle domluvy

Naše nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • 13. plat
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
  • Sleva na firemní produkty
  • Sportovní akce pro zaměstnance
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Místo práce

Jihomoravský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Nadia Šimková
J.Babáka 2733/11 (budová H) Brno 61200
Mobil: +420734179130
Email: [email protected]
ID: 4047748  Datum zveřejnění: 17.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.