Najděte si zajímavou práci s námi.

Technik kvality

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Naším klientem je úspěšný dodavatel komponentů pro automobilový průmysl. Aktuálně přijme kandidáty se zkušeností s prací ve kvalitě ve výrobní společnosti a ochotou pracovat na 3 směny. Čeká Vás zázemí mezinárodní firmy s širokou škálou firemních benefitů.

Vaše náplň práce

  • provádění vstupní kontroly materiálů
  • spuštění výroby, kontrola prvních kusů
  • řešení problémů ve výrobě, analyzování materiálu
  • kontrola a ověřování procesu výroby z hlediska kvality
  • obsluha základních testovacích strojů

Váš profil

  • SOU/SŠ vzdělání - technický obor
  • výhodou čtení výkresové dokumentace výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • praxe na obdobné pracovní pozici velkou výhodou

Naše nabídka

  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti s tradicí
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, jazykové a vzdělávací kurzy
  • základní mzda 25.000,- + měsíční bonusy!

Místo práce

Moravskoslezský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Martina Radkovičová
Blažejské nám. 9 Olomouc 779 00
Mobil: +420603488829
Email: [email protected]