Najděte si zajímavou práci s námi.

Tvořič technických manuálů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zavedená česká společnost se stabilní produkcí, obsazuje nově důležitou pozici. Jsme lídrem pro elektrotechnickou výrobu a naše spolupráce se zákazníky je celosvětová.

Vaše náplň práce

  • tvoření a údržba manuálů k průmyslovým zařízením
  • tvorba postupů k ovládání zařízení pro naše zákazníky
  • spolupráce napříč odděleními ve firmě - technická část, servisní i obchodní

Váš profil

  • schopnost dobře a uchopitelně popsat zadaný manuál
  • znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • technická znalost a orientace ve výkresech a schématech
  • základní orientace v technických normách
  • estetické cítění - přehlednost textu v manuálu
  • znalost vyhlášky 50 výhodou

Naše nabídka

  • stabilní, rozmanitá, kreativní práce ve firmě s celosvětovým působením
  • flexibilní pracovní doba
  • podpora rozvíjení se spolu s příjemným zázemím
  • dobré platové ohodnocení - cca 30tis. Kč HM/měs. dle zkušeností
  • pravidelné roční odměny
  • 20 dnů ŘD a k tomu 5 dnů navíc zdravotního volna
  • doplňkové penzijní a životní pojištění
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • stravenky

Místo práce

Zlínský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová - HR Konzultantka
ID: 4051427  Datum zveřejnění: 24.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.