Najděte si zajímavou práci s námi.

Technolog ve strojírenském průmyslu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stabilní strojírenská společnost obsazuje z důvodu nových projektů volné místo TECHNOLOGA. Tato pozice je pro nás ve firmě důležitá, uspěje u nás ten, kdo má zkušenosti ve strojírenském provozu na stejné pozici.

Vaše náplň práce

  • budete připravovat podklady pro tvářecí procesy (vysekávání, děrování, ohýbání plechových polotovarů)
  • spolupracovat na technologii pro svařovací procesy a lakování
  • pracovat s technickou a výkresovou dokumentací
  • budete komunikovat s našimi klienty
  • spolupracovat na neustálém zlepšování procesů
  • pracovat v malém týmu, kde máte oporu a můžete se na kolegy spolehnout

Váš profil

  • technické vzdělání a orientace ve výkresové dokumentaci
  • praxi na pozici technologa - strojírenství
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • proaktivní přístup k práci

Naše nabídka

  • nabízíme stabilní práci ve stabilní společnosti
  • práci v jednosměnném provozu
  • platová nabídka je cca 30 - 45.000Kč HM dle zkušeností
  • zaškolení a další vzdělávání
  • stravování
  • příjemnou a pohodovou komunikaci uvnitř firmy

Místo práce

Okres Uherské Hradiště

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová
ID: 4052214  Datum zveřejnění: 25.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.