Najděte si zajímavou práci s námi.

Elektro projektant údržby

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, prestižní výrobní společnost dodávající zejména do stavebního průmyslu, hledáme vhodného kandidáta/tku

Vaše náplň práce

  • Zpracovávání, opravy a udržování elektro dokumentace v systému EPLAN
  • Příprava a realizace elektro oprav, práce v týmu údržby
  • Podíl na údržbě a rozvoji elektrozařízení s ohledem na instalovaný řídicí systém
  • Plánování a vyhodnocování oprav elektro zařízení
  • Kontrola oprav vlastní údržby i dodavatelských firem
  • Spolupráce při definování a zajišťování náhradních dílů

Váš profil

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnického zaměření
  • Velmi dobré všeobecné teoretické znalosti v oboru elektro
  • Znalost VN/NN, vyhláška Vyhl. Č. 50/1978, § min.6
  • Praxe v oboru elektro silnoproud vítána - (není podmínkou)
  • Znalost systému EPLAN, SAP výhodou
  • Velmi dobré znalosti a zkušenosti práce s PC, Microsoft Office aplikace
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Naše nabídka

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Absolvování kurzů pro rozšíření znalostí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pestrá škálu zaměstnaneckých benefitů

Místo práce

Brno - město

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: [email protected]