Najděte si zajímavou práci s námi.

Marketingový specialista ON/OFF

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Mým klientem je firma, která hledá nové cesty a zároveň ty, po kterých kráčí, má dobře prošlapané a zvládnuté. Pokud hledáte pro sebe profesní změnu a potřebujete čerstvý vítr do plachet, tato nabídka Vás může zaujmout. Máme co nabídnout a pokud Vy jste na tom stejně, neváhejte s kontaktem.

Vaše náplň práce

Marketing, kreativita, hra se slovy, představivost, vize, barevný svět - to vše musí jít za Vámi. I když po Vás budeme požadovat běžné marketingové úkony, Vaše schopnost propsat se do výsledku je nezapomenutelná.

Součástí Vaší práce bude:
  • Příprava a realizace marketingových projektů
  • Organizace a správa firemních aktivit na internet a v prostředí virtuálních sítí
  • PR reklama a spolupráce na její tvorbě
  • Vylepšování našich propagačních materiálů a tvorba nových
  • Marketingové kampaně, veletrhy, eventy atd...
  • A mnoho dalšího

Váš profil

  • Prokazatelná praxe na výše popsaném
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Chuť tvořit, kreativně se projevovat, chuť učit se nové věci
  • Dobrá znalost práce s PC, případně znalost grafických programů atd.
  • ŘP sk. B

Naše nabídka

Zázemí stabilní moderní úspěšné společnosti

Plat dle Vašich schopností a zkušeností a k tomu 13. plat

Dovolená 5 týdnů

Firmou hrazené jazykové vzdělávání a další možnosti pro Vás

Místo práce

Okres Zlín

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová - HR konzultantka Zlín
ID: 4061523  Datum zveřejnění: 14.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.