Najděte si zajímavou práci s námi.

Skladník/skladnice (retrak)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro moderní stále se rozvíjející logistickou společnost aktuálně hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozice skladníků.

Vaše náplň práce

  • naskladnění, vyskladnění zboží a palet s vysokozdvižným vozíkem (převážně potraviny)
  • práce s ručním skenerem
  • směnný provoz

Váš profil

  • vítáme zkušenosti s obsluhou RETRAKU
  • oprávnění manipulační techniky nemusí být platné - zajistíme obnovení
  • potravinářský průkaz, dobrý zdravotní stav
  • svědomitost, manuální zručnost, pracovní nasazení
  • zájem pracovat ve směnném provozu

Naše nabídka

  • hlavní pracovní poměr v moderním skladu s využitím nejmodernější techniky, v čistém prostředí
  • mzdové ohodnocení v hrubém cca 30.000 Kč
  • možnost nadprůměrných výdělků dle pracovního výkonu
  • pracovní doba PO - PÁ, 3 směny (ranní, odpolední, noční, střídání po týdnech), volné víkendy
  • benefity: dotovaná strava, slevy na produkty partnerů, zvýhodněný mobilní tarif, ...
  • náborový příspěvek 40.000 Kč!
  • místo práce: Prostějov
Pokud Vás tato pozice zaujala, ozvěte se nám, ať můžeme probrat detaily. Děkuji.

Místo práce

Prostějov, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Markéta Burešová
Blažejské nám. 9 Olomouc 77900
Mobil: +420724501667
Email: [email protected]
ID: 4061695  Datum zveřejnění: 14.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.