Najděte si zajímavou práci s námi.

Projektant/rozpočtář(ka)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro dynamicky se rozvíjející projekční kancelář působící na trhu od r. 1991, společnost AGPOL s.r.o. z Olomouce, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici projektant/rozpočtář. Díky dlouholetým zkušenostem firma zajišťuje rozsáhlé, multidisciplinární projekty ve všech stupních projektu včetně realizace, se specializací na vodní hospodářství, liniové stavby, městskou infrastrukturu a ekologii.

Přijďte mezi nás a zúročte tak svoje znalosti či zkušenosti ze stavební oblasti. Těšíme se!

Vaše náplň práce

  • kalkulace stavebních prací podle standardů URS, RTS atd.
  • zpracování a kalkulace cenových nabídek
  • zodpovědnost za řízení přidělených zakázek
  • jednání s investory a projektanty
  • dle znalostí a zkušeností výpomoc při dozorování staveb

Váš profil

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, případně jiného s prokazatelnou praxí
  • orientace v projektové dokumentaci
  • znalost technických norem a stavebního zákona
  • výhodou dobrá znalost rozpočtového programu např. Kros plus, RTS Stavitel+
  • uživatelsky MS Office, výhodou znalost AutoCAD/Microstation
  • organizační a komunikační schopnosti, samostatnost
  • časová flexibilita, odolnost vůči stresu, odpovědnost, rozhodnost

Naše nabídka

  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • práce v renomované společnosti s možností osobního rozvoje
  • flexibilní pracovní doba, stravenky, sociální program atd.
  • možnost odborného rozvoje, vzdělávací kurzy, pravidelné školení
  • práce na plný či částečný úvazek, hrubá mzda k jednání cca 25-45.000 Kč
  • nástup možný dohodou
  • kanceláře a místo práce - Olomouc
Těšíme se na Vaše reakce s přiloženým profesním životopisem. Pokud připojíte i pár slov do průvodního dopisu, o to více se budeme těšit na naši další komunikaci!

Místo práce

Olomouc, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Markéta Burešová
Blažejské nám. 9 Olomouc 77900
Mobil: +420724501667
Email: [email protected]