Najděte si zajímavou práci s námi.

Senior režijní účetní (team leader), Praha – západ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte hlubokou znalost účetnictví - od legislativy po podvojné účetnictví? Jste zkušeným leadrem lidí? Pak možná hledáme právě Vás! Pro naše účetní oddělení hledáme pohodového Teamleadera, který/a se zároveň stane zástupcem hlavní účetní, ideálně s bydlištěm v blízkosti Hostivice.

Vaše náplň práce

vedení týmu režijních účetní

vytváření platebních příkazů, skont, GO pay platby, stahování výpisů

včasné zpracování DPH

vedení agendy HIM a NIM, zajištění roční inventury

Váš profil

máte zkušenost s vedením lidí alespoň 3 roky

znáte dokonale daňové zákony, zejména DPH a daň z příjmu

výborně ovládáte podvojné účetnictví (režijní účetnictví)

orientujete se v účetních systémech, Feis výhodou

Naše nabídka

skvělý tým kolegyň v účetním oddělení

přátelskou a otevřenou atmosféru

zázemí stabilní a prosperující společnosti

možnost profesního růstu a rozvoje

vnitrofiremní i externí vzdělávací programy

motivující platového ohodnocení

zajímavé zaměstnanecké výhody

Mzda

45000 - 55000 Kč / měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, Children-friendly office, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Místo práce

Středočeský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Lenka Majorová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120
Email: [email protected]