Najděte si zajímavou práci s námi.

Pracovník keramické výroby

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chcete do budoucna profesně i mzdově růst? V tuto chvíli hledáme nového kolegu pro klienta, který se zabývá výrobou střešních krytin na pozici Pracovník keramické výroby.

Vaše náplň práce

  • obsluha poloautomatických strojů na výrobu střešní krytiny
  • příprava sádrových forem, nakládání pecních vozů
  • třídění pálených tašek či obsluha balící linky
  • nepřetržitý provoz (3 dny ranní - 6:15-18:00, 3 dny volno, 3 dny noční - 18:15-6:00, 3 dny volno)

Váš profil

  • SOU vzdělání
  • zkušenosti se zaměstnáním ve výrobě - obsluha strojů
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Naše nabídka

  • celková hrubá mzda 25000 - 30000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonusy a prémie - 13. mzda
  • zaměstnanecké slevy na produkty, které společnost vyrábí
  • dotované závodní stravování (8-21 Kč/oběd)
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • příspěvky na penzijní připojištění

Místo práce

Plzeň - jih

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Stanislav Rožeň

Mobil: +420724513103
Email: [email protected]