Najděte si zajímavou práci s námi.

Mistr s výhledem na povýšení na vedoucího výroby

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zavedená strojírenská výroba příjme do svých řad aktivního zájemce se zkušenostmi ve vedoucí pozici. Zároveň v případě zájmu a odpovídacích zkušeností jsme připraveni Vám nabídnout v návaznosti na dobré pracovní výsledky pozici Vedoucího výroby. Pokud máte zájem růst a máte co nabídnout, neváhejte s reakcí.

Vaše náplň práce

  • Zodpovědnost za řízení směnové strojírenské výroby - 2 směny
  • Komunikace s větším týmem podřízených
  • Zodpovědnost za procesy probíhající ve výrobě, za plnění plánu
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve firmě vč. vedení společnosti

Váš profil

  • Odpovídající praxe na pozici mistra
  • Schopnost kvalitně komunikovat, vést tým a předávat informace
  • Čtení technické dokumentace a výkresů ze strojírenské výroby
  • Důslednost, aktivita, organizační schopnosti

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Podpora při zaškolení a seznamování se
  • Mzda dle Vašich zkušeností - cca 40.000Kč HM
  • Možnost růstu v případě zájmu
  • Svým zaměstnancům vyplácíme bonusy i 13/14 platy a příspěvek na dopravu
  • U nás najdete občerstvení na pracovišti

Místo práce

Okres Zlín

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová - HR konzultantka
ID: 4070499  Datum zveřejnění: 28.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.