Najděte si zajímavou práci s námi.

Plánovač/ka výroby

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Našim klientem je zahraniční, výrobní společnost, která momentálně roste a má skvělé vyhlídky i do budoucna

Vaše náplň práce

  • Plánování výroby
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s ostatními kolegy napříč společností
  • Sledování a vyhodnocení klíčových ukazatelů , jako např. včasnost plnění prodejních objednávek
  • Reporty, analýzy

Váš profil

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC (zejména MS Excel) na velmi dobré úrovni
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ideálně zkušenost na podobné pozici ve výrobní společnosti (stačí alespoň 1 rok)
  • Ochota učit se novým věcem
  • Odpovědnost, flexibilita, spolehlivost, schopnost identifikovat prioritu
  • Pečlivost, samostatnost

Naše nabídka

  • Stabilní přátelský kolektiv a dlouhodobou spolupráci
  • Zázemí a perspektiva nadnárodní společnosti
  • Jazykové vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Zvýhodnění mobilní tarif
  • Zajištěná bezplatná autobusová doprava
  • 5 týdnů dovolené

Místo práce

Brno-město, Brno, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: [email protected]