Najděte si zajímavou práci s námi.

Projektový manažer s NJ (automatizace)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro úspěšnou českou společnost vyvíjející řešení pro automatizaci, obsazujeme pozici Projektového manažera se znalostí německého jazyka.

Většina projektů je realizována v zahraničí (hlavně oblast DACH) a zákazníky jsou především výrobní nebo logistické společnosti ze všech průmyslových odvětví.
Hledáme nové spolupracovníky, kteří mají chuť se podílet na využití vysokého potenciálu trhu a realizaci nových projektů.

Vaše náplň práce

  • operativní management projektových zakázek:
  • komunikace projektových detailů se zákazníky
  • dohled nad dodržením technických specifikací a iniciace jejich změn
  • koordinace projektů s ostatními odděleními
  • sestavení harmonogramů projektů a zajištění jejich dodržování
  • příprava a vedení přejímek se zákazníky
  • podpora obchodního týmu
  • zpracování obchodních poptávek,
  • součinnost při návrhu technického řešení
  • součinnost při projektové kalkulaci a přípravě obchodních nabídek

Váš profil

  • studium zaměření strojní, nebo elektro
  • velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem podmínkou (vedení obchodních jednání a výborná písemná komunikace), znalost AJ vítána.
  • delší praxe s německy hovořícími obchodními partnery
  • dobrá zkušenost s projektovými layouty ve 2D prostředí (dwg)
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost a zodpovědnost.

Naše nabídka

  • práce v zajímavém a perspektivním oboru automatizace včetně spolupráce na projektech s renomovanými evropskými zákazníky
  • atraktivní a Individuální motivační platové ohodnocení - 60 000 - 80 000 Kč / měsíc
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti s atraktivní produktovou nabídkou
  • služební vůz (i pro privátní využití)
  • náborový příspěvek
  • věrnostní bonus

Místo práce

Středočeský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Lenka Majorová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120
Email: [email protected]