Najděte si zajímavou práci s námi.

Key Account Manager pro zdravotnická zařízení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Společnost s 30tiletou tradicí a velmi příznivým vnitřním nastavením, specializující se na dodávky do zdravotnictví a do vědeckých pracovišť, obsazuje OBCHODNÍ pozici. Místo u nás najde slušný, komunikačně vyzrálý obchodník nebo obchodnice. Očekáváme, že budete odpovídajícím způsobem pečovat o naše klienty a rozšiřovat jejich spokojené řady.

Vaše náplň práce

Váš pracovní den bude naplněn obchodní péčí o naše obchodními partnery a také cestováním a osobním setkáváním se po Praze a Středočeském kraji.
Součástí Vaší práce budou kontakty s pracovníky především zdravotnických zařízení, v menší míře také vědeckých a výzkumných ústavů/institucí.
Dále se budete podílet s našim marketingovým odd. na přípravě jednání, mailingů, promo akcí.
Součástí je také účast na organizaci marketingových akcí, seminářů, odborných kongresů v daném regionu.
Budete vyhodnocovat prodeje a připravovat obchodní strategii a průběžně se vzdělávat.
Svoji znalost angličtiny si budete pravidelně rozvíjet při setkávání na odborných akcích, v jednání se zahraničními dodavateli a na veletrzích. Vaši klienti však budou především v ČR.

Váš profil

Preferujeme SŠ nebo VŠ vzdělání zdravotního, přírodovědného, chemického či podobného směru - lépe si porozumíte s našimi klienty
Praxe na stejné nebo podobné pozici Vám dá větší příležitost uspět v našem výběrovém řízení.
Nejdůležitější je pak radost z komunikace s lidmi, aktivita, samostatnost, cílevědomost a schopnost správně naslouchat a poté obchodně vyhodnotit kontakt. O naše klienty pečujeme, vážíme si jich a spolupráce je dlouhodobá.
Potřebujeme, aby Vaše angličtina byla na komunikativní úrovni, práce na PC dle běžných standardů, aktivní ŘP skupiny B a ochotu cestovat bereme jako samozřejmost.

Naše nabídka

Naše společnost je česká a má již třicetiletou tradici. Naší snahou je být profesionálními partnery na trhu našim zákazníkům a zároveň vytváříme příznivé pracovní prostředí a podmínky pro naše zaměstnance.
Máme minimální fluktuaci a jsme za to rádi.
Nabízíme kvalitní finanční ohodnocení - cca 45tis. Kč HM dle zkušeností, k tomu Váš bonusu z prodeje, 13. a 14. plat, telefon, notebook/tablet, stravenky, služební auto k soukromým účelům.

Místo práce

Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Petra Trunkátová
Kvítková 4703 Zlín 76001
Mobil: +420737288250
Email: [email protected]
ID: 4074866  Datum zveřejnění: 5.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.