Najděte si zajímavou práci s námi.

Obráběč - obsluha horizontky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stabilní výrobní společnost obsazuje odbornou pozici v jednosměnném provozu. Pokud máte zkušenosti s OBSLUHOU HORIZONTKY, neváhejte s reakcí. Našich zaměstnanců si vážíme a dobře jim platíme!

Vaše náplň práce

Obráběč kovů - horizontální vyvrtávačka ( horizontka ) typ W 100

Váš profil

  • Praktická zkušenost a odbornost nutná
  • Slušnost

Naše nabídka

  • Stabilní firma s dostatečným přísunem práce, která je u nás dobře ohodnocená
  • Plat po 3-měsíční zkušební lhůtě 220 Kč/hod.
  • Jednosměnný provoz
  • Příspěvky na stravování
  • Příplatky na důchodového spoření
  • Týden dovolené navíc
  • Různorodá práce v příjemném moderním prostředí
  • Nástup možný ihned

Místo práce

Zlínský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová

Mobil: +420737288250

Email: [email protected]
ID: 4082623  Datum zveřejnění: 17.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.