Najděte si zajímavou práci s námi.

Montážní technik - slaboproud

Vaše náplň práce

realizace zakázek EZS, EPS, CCTV, strukturovaná kabeláž, komunikační sítě

práce na stavbách, v kanceláři jen v minimální míře

Váš profil

elektrotechnické vzdělání

orientace v dokumentacích pro samostatnou práci na instalacích slaboproudých systémů

vyhl. 50 paragr. minimálně § 5 , výhodou 6 a vyšší

znalost slaboproudých a kamerových systémů výhodou

řidičský průkaz skupiny B, práce v terénu

orientace na SW , znalost switchu a routerů výhodou

schopnost dobré komunikace, schopnost týmové práce

výhodou praktické zkušenosti

Naše nabídka

platové ohodnocení odpovídající zkušenosti uchazeče

firemní vzdělání, karierní postup

stravenkovné

mobilní telefon

využívání firemních tarifů u vybraných čerpacích stanic

sleva na pojištění

odměna za doporučení

Místo práce

Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Anna Vanová
Hogerova 5 Praha 15200
Mobil: +420724566031
Email: [email protected]