Najděte si zajímavou práci s námi.

Product Manager CZ/SK, kabelový průmysl

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Mezinárodní společnost zabývající se kabelovým průmyslem hledá nového kolegu do product managementu.
Produktový manažer odpovídá za správu produktových map pro vybrané trhy (CZ / SK) v rámci kabelů BW, 1 kV a středního napětí. Posuzuje potřeby vývoje produktů na trzích a podporuje tým PM pro region CZ / SK. Analyzuje trh a produkty, pracuje s potřebami a požadavky zákazníků. Provádí školení produktů pro prodejní tým, zákaznický servis a zákazníky.

Vaše náplň práce

Dalšími klíčovými úkoly jsou:
Příprava zavádění či vyřazování produktů
Participace na výběrových řízeních
Terénní průzkum s cílem pochopit potřeby zákazníka
Podpora marketingových aktivit
Podpora certifikace produktů
Zkušenosti s produktovým managementem a znalosti z elektrotechnického průmyslu jsou nutností

Váš profil

Vhodný kandidát pro tuto pozici by měl mít více než 5 let zkušeností v produktovém managementu, nejlépe v B2B a komoditních produktech / službách. Být týmový hráč, orientovaný na výsledky se strategickým přístupem. Očekáváme také:

Relevantní obchodní / marketingově orientované vzdělávání (min. Bakalářský stupeň)
Znalost kabelového průmyslu
Řidičský průkaz sk. B
Vynikající znalosti angličtiny

Naše nabídka

Budete pracovat v otevřeném, mezinárodním a týmově zaměřeném prostředí, kde bude podporován váš osobní kariérní rozvoj a příprava na budoucí atraktivní pozice ve skupině, např. prostřednictvím průběžného školení a pravidelné zpětné vazby. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat z domova, příspěvek zaměstnavatele na důchod/životní pojištění, stravenky a další výhody.

Místo práce

Středočeský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Lenka Majorová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120
Email: [email protected]
ID: 4086859  Datum zveřejnění: 21.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.