Najděte si zajímavou práci s námi.

Nadšenec do logistiky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá posilu do menšího týmu logistiky, která se nezalekne počátečních nesnází a hledá pro svůj profesní život pořádnou výzvu! Práce je tu někdy boj, ale v zákopech na Tebe čeká celý tým, připravený podat Ti pomocnou ruku.

Vaše náplň práce

  • Nákup a forecasting klíčového materiálu do výroby
  • Sledování limitních stavů
  • Urgence dodavatelských termínů
  • Spolupráce s ostatními odděleními v Čechách i Holandsku
  • Odpovědnost za optimalizaci skladových zásob a položek bez pohybu

Váš profil

  • Rád/a řešíš problémy a změny vnímáš jako výzvu
  • Máš drive - práce u nás se nevleče, než se naděješ, už jdeš domů
  • Máš logické uvažování - sháníme někoho, kdo se umí zamyslet nad tím, co právě dělá a proč to dělá
  • Umíš zachovat chladnou hlavu i ve stresových situacích
  • Jsi pečlivý/á, zodpovědný/á, trpělivý/á a máš chuť se učit nové věci
K Tvým předchozím zkušenostem a znalostem:
  • Na vzdělání ani zkušenostech nezáleží, pokud máš výše uvedené předpoklady, ale předchozí praxe v administrativě či práce s daty může být velkou výhodou
  • Tvá angličtina by měla být minimálně na úrovni B1, abys dokázal/a reprezentativní formou komunikovat (telefonicky i e-mailem)
  • Další nezbytností je znalost MS Office - Outlook a Excel

Naše nabídka

25 dnů dovolené
  • plat
  • Náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč

    Příspěvek na dopravu

    Zajímavé firemní akce

    … a spoustu dalších, které Ti rádi představíme při osobním pohovoru

    Místo práce

    Okres Teplice

    Druh pracovního poměru

    plný úvazek
    Ucházejte se nyní
    Trenkwalder a.s.
    Lenka Majorová
    Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
    Mobil: +420730526120
    Email: [email protected]
    ID: 4093405  Datum zveřejnění: 1.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.