Najděte si zajímavou práci s námi.

Operátor výroby plastových dílů - extra příplatky za noční a víkendy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Společnost založena na znalostech a uvědomění si, že nejcennějším zdrojem jsou zaměstnanci. Zabývá se oblastí vyfukování a vstřikování plastů. Hledá talentované nadšence a energické lidi , aby pomohli v dalším růstu . mezi naše zákazníky patří nejvýznamnější mezinárodní společnosti jako Toyota, Bosch, BMW, Abbott a Xerox.

Vaše náplň práce

  • Odebírání plastových díků a jejich kontrola
  • Dokončovací práce na hotovém výrobku
  • Denní a noční směny krátký dlouhý týden
  • Práce ve stoje

Váš profil

  • Ochota pracovat na 12 hodinové směny krátký dlouhý týden
  • Manuální zručnost
  • Zkušenosti na pozici operátora výroby výhodou

Naše nabídka

  • Extra příplatky za noční a víkendové směny
  • Bonusy za přesčasy
  • Benefitní systém Cafeterie
  • Příspěvek na stravování
  • 13- mzda
  • Čisté pracovní prostředí
  • Doprava Brno Modřice zdarma
  • Nasloucháme potřebám našich zaměstnanců
  • Prohlídka výroby přes nástupem

Místo práce

Brno-venkov, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Lenka Tužičková
Jana Babáka 2733/11 Brno 612 00
Mobil: +420606043954
Email: [email protected]