Najděte si zajímavou práci s námi.

Montážní dělník Modřice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Společnost s více než 80 letou zkušeností na trhu, která se vyznačuje širokým sortimentem a vysokou odborností. Pokrývá vše od pneumatických pohonů a přípravy vzduchu až po proporcionální ventily a vysokotlaké regulátory. Hledá zaměstnance do výroby.

Vaše náplň práce

  • Příprava komponentů a součástek pro výrobu
  • Jemná montáž a kompletace výrobků - lehká práce pro každého
  • Doplňování materiálu do strojů
  • Kontrola kvality výrobků
  • třísměnný nebo nepřetržitý provoz (8 hodin po - pá ) nebo 12 hodin krátký dlouhý týden

Váš profil

  • Manuální zručnost , dobrý zrak
  • Jemná motorika
  • Pečlivost a samostatnost

Naše nabídka

  • Práce v kmenovém stavu , ne přes agenturu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Stabilní pracovní uplatnění
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Doprava z centra Brna až před firmu zdarma
  • Dotované stravování
  • Lehká práce se zaučením vhodná pro všechny co chtějí pracovat
  • Bonusy nad rámec zákoníku práce za přesčasy a docházku
  • Věrnostní odměna

Místo práce

Brno - venkov

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Lenka Tužičková
Jana Babáka 2733/11 Brno 612 00
Mobil: +420606043954
Email: [email protected]