Najděte si zajímavou práci s námi.

Strategický nákupčí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro svého významného zahraničního klienta, strojírenská společnost se sídlem v Brně, hledám vhodného kandidáta/ku:

Vaše náplň práce

  • Nákup komponentů pro nástrojové brusky
  • Nákup služeb a materiálu v oblasti nepřímého materiálu
  • Vytváření analýz trhu a dodavatelů.
  • Vypracování, odsouhlasení a implementace dodavatelských strategií
  • Provádění analýz celkových nákladů vč. analýz struktur nákladů
  • Vypracování a zavádění opatření pro snížení nákladů
  • Vedení cenových jednání a jednání o smlouvách
  • Aktivní management dodavatelů (výběr, hodnocení a rozvoj) společně s partnerskými odděleními (konstrukce, kvalita, logistika) za účelem zajištění dodavatelské báze
  • Projektový nákup ve vývojářských projektech

Váš profil

  • VŠ/SŠ technické nebo ekonomické vzdělání
  • Praxe v oblasti nákupu alespoň 2 roky
  • Vynikající vyjednávací schopnosti
  • Znalost německého jazyka anebo angličtina
  • Zkušenosti z oblasti facility výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu

Naše nabídka

  • Týden dovolené na víc
  • 13. plat
  • Závodní stravování
  • Možnost realizace a vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na sportovní aktivity MultiSport

Místo práce

Jihomoravský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Nadia Šimková
J.Babáka 2733/11 (budova H) Brno 612 00
Mobil: +420734179130
Email: [email protected]
ID: 4100025  Datum zveřejnění: 10.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.