Jak Vám poradíme?
Najděte si zajímavou práci s námi.

Obchodný manažér pre celú SR - hliník a farebné kovy, HPP!

Pre nášho významného klienta, úspešnú zahraničnú spoločnosť obchodujúcu s hliníkom a farebnými kovmi, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu obchodného manažéra s pôsobnosťou na celom Slovensku.

Popis pracovnej činnosti:

• Zodpovednosť za zverené portfólio zákazníkov (menšie a väčšie firmy, zverený región) a za konkrétnu typovú produktovú skupinu
• Príprava obchodných ponúk pre zákazníkov naprieč celým Slovenskom
• Komunikácia s materskou firmou, s kolegami v Čechách - Brno, Praha a s dodávateľmi v zahraničí
• Zodpovednosť za prípravu a dodržanie osobného rozpočtu a platenie pohľadávok
• Denná komunikácia so zákazníkmi, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Zodpovednosť za skupinu produktov v rámci Slovenska

Požiadavky:

• Minimálne SŠ vzdelanie
• Preukázateľná obchodná skúsenosť s predajom technického, resp. hutného materiálu
• Skúsenosti s hutnými polotovarmi veľkou výhodou (hliník, farebné kovy, nerez)
• Proaktívny prístup k práci, schopnosť pracovať v tíme
• Aktívna znalost anglického jazyka podmienkou
• Schopnosť pracovať v ERP systéme (napr. SAP, Helios, apod…)
• Vodičský preukaz sk. B

Naša ponuka:
  • Motivujúce finančné ohodnotenie: fixný plat + bonusy
  • Perspektívna práca na HPP u stabilného zamestnávateľa
  • Pružná pracovná doba (9.30 – 15.00)
  • 5 týždňov dovolenky
  • Možnosť práce z domova
  • 3 dni „Sick days“ /kalendárny rok
  • Stravenkový paušál
  • Mobil + notebook
  • Služobné auto po skončení skúšobnej doby

Miesto práce: Práca z domu

Trenkwalder a.s.
U Bulhara 3
110 00 Praha 1

Kontaktní osoba: Mgr. Anna Vanová
Tel.: +420724566031
E-mail: poslat životopis
ID: 4153423  Datum zveřejnění: 1.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/mesiac