Jak Vám poradíme?
Najděte si zajímavou práci s námi.

Výrobní plánovač

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro stabilní a silnou výrobní společnost ze Šumperka hledáme nového člena týmu na oddělení plánování produkce.

Vaše náplň práce

  • plánování výrobních zakázek dle požadavků klientů
  • řízení externích kooperací souvisejících s výrobou
  • plánování výroby přípravků a lisovacích nástrojů
  • spolupráce se zákaznickým servisem, konstrukcí, přípravou výroby, kvalitou, expedicí, nákupem a výrobou
  • sledování optimálního stavu skladových zásob (hotové výrobky, polotovary, rozpracovaná výroba, vstupní materiál)
  • organizace expedice zakázek dle termínů

Váš profil

  • uvítáme pracovní zkušenosti na obdobné pozici
  • schopnost práce s technickou dokumentací
  • komunikativní znalost jazyka anglického (slovem i písmem, denní využití), výhodou jazyk německý
  • vzdělání technického směru
  • uživatelská znalost MS Office (zvláště Excel, PowerPoint), výhodou SAP
  • aktivní osobnost, odolnost vůči stresu, týmovost

Naše nabídka

  • hlavní pracovní poměr pro mezinárodní výrobní koncern
  • možnost seberealizace, sehraný kolektiv
  • příspěvek na sportovně-kulturní aktivity včetně vzdělávání
  • 13. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování, odměna za pracovní a životní jubilea, ...
  • místo práce: Šumperk
Těšíme se na Vaše reakce zasláním profesního životopisu, abychom mohli probrat detaily této pozice.

Místo práce

Šumperk, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Markéta Burešová
Blažejské nám. 9 Olomouc 77900
Mobil: +420724501667
Email: [email protected]
ID: 4164403  Datum zveřejnění: 19.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.