Jak Vám poradíme?
Najděte si zajímavou práci s námi.

Inženýr dodavatelské kvality

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro svého významného zahraničního klienta, strojírenská společnost se sídlem v Brně, hledám vhodného kandidáta/ku:

Vaše náplň práce

  • Rozvoj dodavatelů s cílem neustálého zvyšování kvality dodávaných produktů pro montážně výrobní proces.
  • Plánování, provádění a vyhodnocování dodavatelských auditů, včetně následného dozoru při definování a implementaci přijatých opatření.
  • Pravidelné měsíční vyhodnocování sledovaných KPI's a QS Controllingu.
  • Spolupráce a podpora v oblasti řízení kvality.
  • Redukce nákladů na reklamace.
  • Zajištění a rozvoj procesů napříč firmou.
  • Vyhodnocování a analýzy reklamací vč. definování podnětů a akčních plánů při zjištěných nedostatcích

Váš profil

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
  • Zkušenosti z oblasti řízení dodavatelské kvality min. 5 let.
  • Zkušenosti s používáním nástrojů kvality.
  • Praxe z oblasti stavby strojů a strojních zařízení.
  • Znalost práce s MS Office.
  • Dobrá znalost německého jazyka slovem a písmem, anglický jazyk - výhodou.
  • Logické myšlení, svědomitost, schopnost práce v týmu.
  • Ochota cestovat a samostatnost.

Naše nabídka

  • Týden dovolené na víc
  • 13. plat
  • Závodní stravování
  • Možnost realizace a vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na sportovní aktivity MultiSport

Místo práce

Brno - město

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Nadia Šimková
J.Babáka 2733/11 (budova H) Brno 612 00
Mobil: +420734179130
Email: [email protected]
ID: 4180126  Datum zveřejnění: 11.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.