Jak Vám poradíme?
Najděte si zajímavou práci s námi.

Vedoucí oddělení projektového managementu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro zahraniční výrobní společnost (strojírenství), hledáme vhodného kandidáta/ku pro vedení menšího oddělení projektových manažerů

Vaše náplň práce

  • Vedení, řízení, koordinace a kontrola výsledků práce projektových manažerů
  • Koordinace a řešení eskalovaných problémů v projektech
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci výrobního procesu
  • Zastupování společnosti v jednáních se zákazníky a dalšími subjekty v rámci projektového řízení
  • Účast na hodnocení současného stavu projektů
  • Vedení, motivace, hodnocení a rozvoj podřízených
  • Reporting vedení společnosti

Váš profil

  • Zkušenost s vedením menšího kolektivu (ideálně na obdobné pozici) alespoň 3 roky
  • Zkušenost na pozici Projektového manažera v oblasti strojírenské výroby alespoň 5 roků
  • VŠ vzdělání v technickém nebo ekonomickém oboru
  • Pokročilá znalost mluvené a psané angličtiny
  • Velmi dobrá znalost v oblasti řízení projektů výrobních zakázek
  • Analytické a logické myšlení, vynikající komunikační dovednosti
  • Empatie, zkušenost s vedením týmu zaměstnanců, profesionální chování
  • Odpovědnost a proaktivita, vysoké pracovní nasazení

Naše nabídka

  • Zázemí profesionální zahraniční společnosti
  • Motivační mzda, roční bonus
  • Firemní vůz pro soukromé používání
  • Příspěvek na penzijní připojištění, MultiSport karta a jiné
  • Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • Flexibilní pracovní doba

Místo práce

Brno - město

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: [email protected]