Výrobní ředitel s angličtinou - cca 120.000Kč/HM

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Okres Uherské Hradiště

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Rozvíjení, řízení a podpora výrobního, technického úseku a úseku řízení jakosti - cca 190 lidí
  • Určování technických cílů společnosti a inovací
  • Rozjezd nového projektu z oblasti automatického svařování a dohled nad jeho úspěšným průběhem
  • Spolupráce s managementem společnosti, podílení se na tvorbě korporátní strategie a dobrého jména naší společnosti
  • Komunikace s kolegy v zahraničí v rámci výrobní spolupráce

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • V naší nabídce je důležitý nejen odpovídající manažerský plat v rozmezí dle zkušeností - 80.000 - 120.000Kč HM, ale také zázemí a stabilita naší společnosti. Hledáme parťáka, člověka, který je nad věcí a baví jej řídit více částí výroby, vzájemně je propojovat a nechat spolupracovat. Hledáme člověka, který si vezme za své náš nový další projekt v hodnotě mnoha milionů a vloží do něj své zkušenosti a představy.
  • Nabízíme dostatečný prostor na práci a tím i Váš rozvoj kariéry.
  • K pozici jsme připraveni nabídnout služební auto a další běžné manažerské záležitosti. Vše bude projednáno s konkrétním zájemcem, jehož nabízené kvality budou odpovídat našim požadavkům.

Informace o náboru

Petra Trunkátová
Kvítková 4703 Zlín 76001
Mobil: +420737288250
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost, jenž je součástí nadnárodního koncernu, vyhlašuje výběrové řízení na pozici VÝROBNÍHO ŘEDITELE.

Nabízíme spolupráci pro kvalitního manažera s níže uvedenými zkušenostmi.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • VŠ vzdělání technického směru, orientace na strojírenský odv.
  • Praxe na vedoucí pozici ve výrobní společnosti většího rozsahu - min. 6 let
  • Přínosem budou zkušenosti v oblasti strojírenství, zámečnictví, svařování a další
  • Plně vyvinutá manažerská schopnost v oblasti řízení změn
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni - komunikace s kolegy v zahraničí na pravidelné bázi
  • Pracovní zkušenost z mezinárodní společnosti
  • Schopnost definování cílů a jejich prosazení
  • Přirozená autorita se schopností naslouchat
  • Analytické myšlení
  • Schopnost trvalého maximálního pracovního nasazení
  • Odpovědnost
  • Prezentační dovednosti
  • ŘP sk. B aktivní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4318314  Datum zveřejnění: 2.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.